Jeanneau S.O. 54 DS

Laagste prijs vanaf € 1.795,-,- p.p.

Ruim en comfortabel

De Jeanneau Sun Odyssey 54 DS is een ruim en comfortabel zeiljacht.
Met een lengte van 16,75 meter en een breedte van 4,85 meter biedt ze alle ruimte die nodig is voor een plezierige zeilvakantie.
Aan boord kunnen maximaal 4 gasten worden ondergebracht in 2 ruime hutten. Elke hut is uitgerust met een eigen douche en toilet.
De slaapindeling van de hutten kan worden aangepast aan de voorkeur van de gasten. Met de keuze tussen twee enkele bedden of een tweepersoons bed. Het beddengoed en de handdoeken zijn aanwezig, zodat je je daar geen zorgen over hoeft te maken.

Goede zeileigenschappen

De Jeanneau Sun Odyssey 54 DS staat bekend om haar uitstekende zeileigenschappen. Dit biedt zeilers een geweldige ervaring op het water. Met een indrukwekkende stabiliteit en goede zeilprestaties snijdt dit jacht soepel door de golven en reageert het moeiteloos op het roer. De combinatie van een goed uitgebalanceerde zeilconfiguratie en een zorgvuldig ontworpen kiel zorgt voor comfortabel cruisen en gemakkelijke bediening, zelfs tijdens langere zeiltochten. Haar uitmuntende zeewaardigheid biedt een gevoel van veiligheid en vertrouwen, waardoor zeilers met volle teugen kunnen genieten van hun avonturen op zee.

Voorzieningen

Het zeiljacht beschikt over diverse voorzieningen, die het verblijf nog aangenamer maken. In de salon is er een TV met Apple TV en een stereo-installatie.
Er is Internet aanwezig via Starlink. Voor het gebruik door de gasten wordt een kleine vergoeding gevraagd.
Buiten is er een handige buitendouche, een comfortabele hangmat en een BBQ voor gezellige maaltijden aan boord. Voor wie graag het onderwaterleven wil ontdekken, zijn er snorkelsets beschikbaar.
En als je zin hebt om te vissen, dan is er visuitrusting aan boord.
De omgeving verkennen kan met de dinghy (bijboot) met buitenboordmotor. Het zwemplateau met zwemtrap maakt het gemakkelijk om een verfrissende duik te nemen in de Caribische wateren.

Veiligheid

Veiligheid is van groot belang en daarom is het schip uitgerust met alle nodige veiligheidsuitrustingen en navigatieapparatuur. Om zorgeloos te kunnen genieten van de prachtige Caribische wateren tijdens je zeilavontuur.

Schipperspaar

De schipper van dit prachtige zeiljacht is Rob Wesselman, een zeiler in hart en nieren. Al sinds zijn 6e levensjaar is hij gepassioneerd door zeilen en heeft hij actief deelgenomen aan zeilwedstrijden. Zijn reis als schipper begon in 2002, toen hij werd gevraagd om een boot te sturen tijdens de Heineken Regatta op St. Maarten. Sinds die onvergetelijke ervaring heeft hij zich laten betoveren door de schoonheid van de omgeving, het zeezeilen en de magie van het Caribisch gebied.
Na vele jaren als schipper in dit gebied te hebben gevaren, besloten Rob en zijn vrouw Jacqueline in 2017 hun droom te verwezenlijken. Ze kochten hun schip en begonnen aan een nieuw avontuur. In 2018 namen ze de beslissing om aan boord van hun boot te gaan wonen, met als ultiem doel om in 2019 koers te zetten naar het Caribisch gebied.
Samen bezorgen Rob en Jacqueline jou als gast aan boord van hun zeiljacht een onvergetelijke ervaring. Kijk maar eens op onze reviewpagina!
Rob & Jacky hebben inmiddels al vele gasten op hun prachtige zeiljacht ontvangen.

Indeling

jeanneau sun odyssey ds 54
1. = schippershut
2. = tweepersoons gastenhut
3. = tweepersoons gastenhut
4. = kombuis
5. = salon
6. = gastentoilet/douche

Belangrijk om te weten

  • Als u als alleengaande de zekerheid van een privé hut (kamer) wilt, dan geldt een toeslag van 50%.
  • De reizen van dit schip gaan door als minimaal twee deelnemers hebben geboekt.
  • Aan boord leg je een bedrag in voor de boordkas. Hier worden de kosten van het ontbijt, de lunch, het drinken aan boord en de voorzieningen zoals havengeld, diesel, water en eindschoonmaak uit betaald. Volgens een aloude traditie wordt de schipper en eventuele co-schipper vrijgesteld van de inleg hierin. Gemiddeld zal het bedrag ongeveer €40,- per persoon per dag zijn.
  • Het eten en drinken aan de wal valt buiten de boordkas en is voor een ieder persoonlijk (ook voor schipper en co-schipper).
Omschrijving Vaargebied Reisdata Aantal dagen Prijs Beschikbaar
SC608; Guadeloupe - Martinique Sailing Experience Caribbean 08-05-2026 tot 19-05-2026
(12 dagen)
12 VOL Vol Info
SC609; Martinique - Grenada door de Grenadines Caribbean 25-05-2026 tot 05-06-2026
(12 dagen)
12 VOL Vol Info
SC611; Grenada Sailing Experience Caribbean 21-11-2026 tot 02-12-2026
(11 dagen)
11
  • € 1995
Ja Info
SC612; Grenada Sailing Experience Caribbean 08-12-2026 tot 19-12-2026
(12 dagen)
12
  • € 1995
Ja Info
SC701; Grenada - Martinique Kerstreis Caribbean 24-12-2026 tot 06-01-2027
(14 dagen)
14
  • € 2325
Ja Info
Let op, onderstaande reizen zijn voor 2027
SC702; Martinique - Guadeloupe Sailing Experience Caribbean 12-01-2027 tot 23-01-2027
(11 dagen)
11
  • € 1995
Ja Info
SC703; Guadeloupe - St. Maarten Sailing Experience Caribbean 29-01-2027 tot 09-02-2027
(12 dagen)
12
  • € 1995
Ja Info
SC704; St. Maarten Sailing Experience Caribbean 15-02-2027 tot 26-02-2027
(12 dagen)
12
  • € 1995
Ja Info
SC705; St. Maarten Sailing Experience Caribbean 04-03-2027 tot 15-03-2027
(12 dagen)
12
  • € 1995
Ja Info
SC706; St. Maarten Sailing Experience Caribbean 21-03-2027 tot 01-04-2027
(12 dagen)
12
  • € 1995
Ja (2) Info
SC707; St. Maarten Sailing Experience Caribbean 07-04-2027 tot 18-04-2027
(12 dagen)
12
  • € 1995
Ja Info
SC708; St. Maarten - Guadeloupe Sailing Experience Caribbean 24-04-2027 tot 05-05-2027
(12 dagen)
12 VOL Vol Info
SC709; Guadeloupe - Martinique Sailing Experience Caribbean 11-05-2027 tot 22-05-2027
(12 dagen)
12
  • € 1995
Ja Info
SC710; Martinique - Grenada Sailing Experience Caribbean 28-05-2027 tot 08-06-2027
(12 dagen)
12
  • € 1995
Ja Info

Wat klanten zeggen over de zeilvakanties met Jeanneau Sun Odyssey 54 DS

Rob en Jacqueline zijn een fantastisch en professioneel koppel. We hebben genoten van de reis en ook veel geleerd.
Gezin 4 pax
(17-12-2023 t/m 28-12-2023)
Ik heb een ontzettende leuke 12 dagen gehad. Jacqueline en Rob zijn twee fantastische en gastvrije mensen. Ze doen het heel leuk met z'n tweeën en doen zeker hun best om de vakantie zo goed mogelijk te laten verlopen. Ondanks dat er een leeftijd verschil aan boord kan zijn, daar merk je niks van. Zelf ben ik 22 en ze namen me als "dochter" aan boord. Zelf bleef ik nog 2 nachten langer op Guadeloupe en ze boden aan dat ik aan boord kon blijven. Wel tegen een vergoeding natuurlijk. Het was samengevat een fantastische 2 weken
Amber
(02-01-2024 t/m 15-01-2024)
Wij hebben het enorm naar ons zin gehad op de Scilla met Rob en Jacqueline. Ook met de andere twee gasten. Wat een prachtig avontuur, mooie zeilreis. Veel gezien, elke dag gezwommen en nog gezwommen met zeeschildpadden ☺️. Zo mooi helder water. Lieve mensen, Rob en Jacqueline, erg zorgzaam en geduldig. Veel gelachen en plezier beleefd met hen. Afscheid nemen was minder leuk, het was of we elkaar al jaren kende! Bedankt voor de fantastische organisatie!
Caro en Jac
(17-01-2024 t/m 28-01-2024)
Zeer tevreden zeer bekwame schipper samen met zijn echtgenote Voor mij was dit een zeer mooi en unieke zeilreis.
Stephane
(18-05-2024 t/m 29-05-2024)

We hebben een heerlijke vakantie gehad op de Scilla. Meestal in de ochtend gezeild en dan in de middag aan land, voor ons de perfecte combinatie. Rob en Jacqueline zijn hele fijne mensen. Rob heeft een enorme kennis van zeilen, van boten, van techniek en deelt die graag. Jacqueline heeft een intrinsieke interesse in andere mensen, wat het heerlijk maakte om met haar te praten.
We zijn opgestapt in Guadeloupe waar het helaas regende. Door het dreigende onweer moesten we een dag langer in de haven blijven. Maar daarna konden we op pad. Eerst naar Les Saintes, daarna naar Dominica en vervolgens naar Guadeloupe. In diverse baaien gelegen, leuke dorpen gezien, maar zoals gezegd ook heerlijk gezeild daar waar de wind tussen de eilanden door goed kwam opzetten.
De Scilla is een mooie ruime boot. We waren de enige gasten maar we kunnen ons goed voorstellen dat zelfs met vier gasten er nog meer dan genoeg ruimte voor iedereen is.

Ilse Guadeloupe – Martinique
(01-06-2024 t/m 13-06-2024)

We hebben een heerlijke vakantie gehad op de Scilla. Meestal in de ochtend gezeild en dan in de middag aan land, voor ons de perfecte combinatie. Rob en Jacqueline zijn hele fijne mensen. Rob heeft een enorme kennis van zeilen, van boten, van techniek en deelt die graag. Jacqueline heeft een intrinsieke interesse in andere mensen, wat het heerlijk maakte om met haar te praten.
We zijn opgestapt in Guadeloupe waar het helaas regende. Door het dreigende onweer moesten we een dag langer in de haven blijven. Maar daarna konden we op pad. Eerst naar Les Saintes, daarna naar Dominica en vervolgens naar Guadeloupe. In diverse baaien gelegen, leuke dorpen gezien, maar zoals gezegd ook heerlijk gezeild daar waar de wind tussen de eilanden door goed kwam opzetten.
De Scilla is een mooie ruime boot. We waren de enige gasten maar we kunnen ons goed voorstellen dat zelfs met vier gasten er nog meer dan genoeg ruimte voor iedereen is.

Ilse & Laurens
(01-06-2024 t/m 13-06-2024)

Vakantie: zeilen van Guadeloupe naar St. Maarten op het zeiljacht van Jacqueline en Rob.
Jacqueline is een toegankelijke en gastvrije vrouw die zich flexibel opstelt. Meteen heb je het gevoel dat ze een soort ‘vriendinnetje’ is. Rob is de technische man en zeiler. Onze hut had een lekker bed en genoeg kastruimte. Wel een beetje behelpen met aan- en uitkleden. Ons geluk was dat wij het superleuk vonden met de andere gasten! Dat maakte alles nog gezelliger. Het bezoek van de eilanden had ik me iets anders voorgesteld (wat uitgebreider) maar dat mocht de pret niet drukken. Niets was te gek voor Jacqueline. Of het nu een borrel/karaoke avond aan boord was, aan boord eten, suppen of vissen ….ze was overal voor in. Al met al een hele mooie vakantie.
Tip: de tocht èn de lengte van de vakantie zijn flexibeler in te vullen dan je doet vermoeden!

Henk & Edith
(24-01-2025 t/m 04-02-2025)
Een fantastische reis door het Caribisch gebied gemaakt. We hebben prachtige eilanden bezocht, genoten van schitterende natuur en mooie stranden. Tijdens het snorkelen kwamen we kleurrijke vissen tegen. Rob en Jacqueline zorgen uitstekend voor hun gasten en doen er alles aan om iedereen een onvergetelijke reis te laten beleven.
Kerstreis van Lotte in de Grenadines
(22-12-2025 t/m 05-01-2026)

Dit jaar stapten we opnieuw aan boord bij Jacqueline en Rob — en deze keer voor maar liefst vier weken. Wat een droomreis! Vanuit het kleurrijke Grenada voeren we via de betoverende Grenadines, langs vijftig tinten blauw water, richting het sfeervolle Guadeloupe. Elke dag bood weer een nieuw decor: ruige rotskusten, idyllische stranden en een mix van Frans- en Engelstalige eilanden.
Jacqueline en Rob maakten de reis extra bijzonder. Dankzij hun kennis ontdekten we verborgen snorkelplekjes vol tropische vissen en zelfs zeeschildpadden. Tijdens het zeilen genoten we van eindeloze vergezichten, en soms sprongen de vissen letterlijk naast de boot het water uit — achtervolgd door grotere jagers. Pure natuurpracht!
Aan boord was het genieten met hoofdletters. Onze hut had een heerlijk groot bed, voldoende opbergruimte én een eigen badkamer met douche, toilettafel en wc. Comfort op z’n best! Omdat je in de Caribbean vooral voor anker ligt of aan een mooring boei, voelde iedere ochtend alsof je wakker werd in een ansichtkaart. Zwemkleding aan, een frisse duik in het 28 graden warme water en daarna stond Jacqueline al klaar met een vers kopje koffie. En zodra iedereen aan dek was, wachtte een uitgebreid ontbijt met een gekookt eitje en vers fruit.
Kortom: een reis vol warmte, gezelligheid, fantastische zorg én onvergetelijke indrukken. Een ervaring die je eigenlijk iedereen gunt.
Echt een enorme aanrader!

Caroline & Jac.
(13-01-2026 t/m 08-02-2026)

Wat een fantastische route! Het Caribisch gebied verkennen met een “private crew” zoals Rob en Jacqueline geeft een vakantie die persoonlijke touch die je in een hotel nooit vindt.

Onze zeilvakantie met Rob en Jacqueline was in één woord: magisch. Vanaf het moment dat we aan boord stapten, voelden we ons niet alleen gasten, maar echt onderdeel van een bijzonder avontuur. Rob en Jacqueline zijn het perfecte team; hun passie voor het zeilen, hun gastvrijheid en hun diepe kennis van de eilanden maakten deze reis tot een ervaring die we nooit zullen vergeten.

De afwisseling in de route was precies waar we op hoopten:
Guadeloupe: Een weelderige start vol natuur en prachtige baaien.
Antigua: De historie van Nelson’s Dockyard en natuurlijk de ontelbare witte stranden.
Nevis: Een absolute verrassing! Zo authentiek, groen en rustgevend.
St. Barth: De ultieme plek om mensen te kijken en te genieten van de Franse flair en luxe jachten.
Sint Maarten: Een bruisende afsluiter met de perfecte mix van gezelligheid en prachtige zonsondergangen.

Het leven aan boord was tot in de puntjes verzorgd. Of het nu gaat om het vinden van de meest rustige ankerplaatsen, het vertellen van sterke verhalen onder de sterrenhemel, of de heerlijke maaltijden die uit de kombuis getoverd werden: de zorg van Rob en Jacqueline is oprecht en hartelijk. Ze weten precies wanneer ze voor gezelligheid moeten zorgen en wanneer ze ons even de ruimte moesten geven om in stilte van de horizon te genieten.

“Je ziet de Caribbean niet alleen, je beleeft het echt wanneer je met mensen meereist die de weg weten in deze wateren.”

Kortom: Ben je op zoek naar een unieke combinatie van vrijheid, zeilen, luxe en oprechte gastvrijheid? Zoek niet verder. Rob en Jacqueline, bedankt voor deze droomreis!

Jolanda en Maarten Guadeloupe – St. Maarten
(13-02-2026 t/m 25-02-2026)
Ik heb een heerlijke zeilvakantie gehad met Rob en Jacqueline als ervaren schipperspaar en uitstekende gastvrouw/heer. We hadden veel wind en af en toe een bui maar meestal zon. Door de weersomstandigheden hebben we de Bvi niet gehaald, dus daar moet ik nog een keer voor terug. Wel hebben we allerlei andere mooie eilanden en prachtige baaitjes ontdekt! Dank voor deze ervaring. Voor mij zeker voor herhaling vatbaar!
Carlo bij St. Maarten
(01-03-2026 t/m 13-03-2026)

Onze andere boten

Scroll omhoog